Menu

Zuzana UlrichovaV lezeckém světě se pohybuji už od dětství, s rodiči jsme jezdili do skal od mala a táta pořád aktivně leze. Já sama jsem začala lézt až v roce 2000. Ze začátku hlavně na umělých stěnách v Praze, pak začátky lezení na písku, dále různé oblasti okolo Prahy. Poté mně na pár let pohltil bouldering, kdy jsme v jeho začátcích v Čechách objevovali nové oblasti u nás i v zahraničí. Právě díky boulderovému stylu jsem si oblíbila hlavně německou Frankenjuru, kde se mi podařilo vylézt mé nejtěžší cesty.

V roce 2009 se nám narodil první syn Adámek, což nasměrovalo můj život trochu jiným směrem. Právě díky pauze v těhotenství a nedostatku času se lezení stalo intenzivnějším. V mnohém mi to pomohlo výkonnostně se posunout, nelenit a snažit se využít každou chvilku. 

Po čtyřech letech nastala opět velká změna a k Adámkovi se nám narodil druhý syn Šimon. Opět jsem musela začínat od nuly a opět ještě aktivněji než kdy předtím.

Do skal jezdíme většinou celá rodina, snažíme se být venku v přírodě a hlavně lézt. Být spolu při tom, co nás nejvíc baví, i když je to někdy složité.

 

Videa na Youtube:

Přelez Master Blaster 10-/10

Adámek ve Fontainebleau 1

Adámek ve Fontainebleau 2

Lezec - cesty

Top 10 cesty s lanem

Top 10 bouldering